O nas

Krakowskie Biuro Rachunkowe to biuro działające na terenie Krakowa i województwa małopolskiego. Nasz zespół tworzą osoby z zaangażowaniem i odpowiedzialnością podchodzące do powierzonych zadań, posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobywane w różnych sektorach i branżach gospodarki.

Posiadamy więc nie tylko doświadczenie i swego rodzaju rutynę z dziedzinie rachunkowości, podatków i ubezpieczeń społecznych, ale jesteśmy również osobami, które na bieżąco śledzą zmiany przepisów prawa bilansowego i podatkowego oraz stale poszerzają i podnoszą swoje kwalifikacje.

Będąc członkami Stowarzyszenia Księgowych czerpiemy nie tylko wiedzę  ale i wzorce etyczne od najlepszych. Poziom naszych usług podnosimy poprzez współpracę z kancelarią radców prawnych, która w każdej chwili służy nam pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów w zakresie często niejasnych przepisów prawa, a w razie potrzeby jest do dyspozycji naszych klientów.

Przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi oferujemy jednocześnie bardzo konkurencyjne ceny naszych usług, uzgadniane każdorazowo i indywidualnie z Klientem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polish English German